Nieuws: onze vrijwillige artistieke evenementen

Muzikaal ontwaken met Bajla

Op Samu social op 14 oktober 2020

Vespaclown & de poppen

vzw Toile de jeu op 14 oktober 2020

Yoga workshop met Claudia

Op Samu social op 7 oktober 2020

Schaduwtheater met Janet & Eric

Bij het opvangcentrum van vzw Escale op 29 september 2020

Een zomer in Elsene – Sidewaystrings

Fernand Cocqplein op 29 september 2020

The Gadjangos

Op de kermis - rommelmarkt (Forest) op 27 september 2020

Sidewaystrings (contrabas-viool en cello)

Bij de residentie Arcades op 25 september 2020

Abelle Favilla & Giulio Quirici

vzw Fais le toi-même & Communa op 24 september 2020

Vrijwilligersdag – Shiseido

Bij het onthaalcentrum van Chèvrefeuille op 24 september 2020

Dansworkshop met Hélène

In het rusthuis Baron Lambert op 24 september 2020

Workshop plastische kunst met Claudia

Op Samu social op 23 september 2020

Een zomer in Elsene – Mina Blue

Fernand Cocqplein op 19 september 2020

Workshop lichaamsuitdrukking met Hélène en Ana

Op Samu social op 19 september 2020

Olga de Gaïa op viool

In het rusthuis Azalée op 18 september 2020

Congolese dansworkshop

Op Samu social op 16 september 2020

Een zomer in Elsene – Jamais2sansfroids

Fernand Cocqplein op 15 september 2020

Yoga workshop met Claudia

Op Samu social op 9 september 2020

Een zomer in Elsene – Layla Nabulsi

Fernand Cocqplein op 8 september 2020

Een zomer in Elsene – La compagniedes rêveurs

Fernand Cocqplein op 1 september 2020

Een zomer in Elsene – Soultrip

Akarova Buurt op 28 augustus 2020

Muzikale ontwakingsworkshop met Bajla

Bij KDV Joost-e-Fien op 27 en 28 augustus 2020

Trio Belle Epoque

vzw Fais le toi-même & Communa op 27 augustus 2020

Dansworkshop met Hélène

In het rusthuis Baron Lambert op 27 augustus 2020

Een zomer in Elsene – L. Loriot & V. Rouard & L. Roudbar

Fernand Cocqplein op 26 augustus 2020

Muzikale ontwakingsworkshop met Bajla

Bij de IBO van Buitelingdu op 24 - 25 en 27 augustus 2020

Yoga workshop met Claudia

Op Samu social van 24 augustus tot 28 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Tribute Jazz Group

Akarova Buurt op 21 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Kaleidoscopes

Fernand Cocqplein op 19 augustus 2020

Workshop dans & beeldende kunst met Viviana

School of Muziekladder op 18 en 21 augustus 2020

Mindfulness en kunstworkshop met Viviana

Op Samu social van 17 augustus tot 21 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Watan Dabke

Akarova Buurt op 14 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Olga Esteban & Tri Phtongue

Fernand Cocqplein op 12 augustus 2020

Workshop muzikaal ontwaken en instrumentenbouw met Bajla

School of Muziekladder op 11 en 13 augustus 2020

Capoeira workshop met Akram en Ilyase

Op Samu social van 10 augustus tot 14 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Trio Belle Epoque

Akarova Buurt op 7 augustus 2020

Een zomer in Elsene – The 2bviolin

Fernand Cocqplein op 5 augustus 2020

Bollywood dansworkshop met Dounia

Op Samu social van 3 augustus tot 7 augustus 2020

Een zomer in Elsene – Ikos Quartet

Akarova Buurt op 31 juli 2020

Een zomer in Elsene – Maky & DJ Fabot

Fernand Cocqplein op 29 juli 2020

Workshop lichaamsuitdrukking met Hélène en Ana

Op samu social van 27 juli tot 1 augustus

Een zomer in Sint Joost – Watan Dabke

Sint joost op 26 juli 2020

Een zomer in Sint Joost – Régina Coco

Sint joost op 25 juli 2020

Een zomer in Elsene – Onda Padma

Akarova Buurt op 24 juli 2020

Een zomer in Elsene – C. Antoniucci & Souffle !

Fernand Cocqplein op 22 juli 2020

Percussieworkshop met Akram en Ilyas

Op samu social op 20-24 juli 2020

Een zomer in Elsene – S. Cavenaile & V.Lievin + Fauvier

Akarova Buurt op 17 juli 2020

Vioolduo – Suzie Richard & guitare – Servaas Verbergt

In het rusthuis Azalées op 17 juli 2020

Workshop plastische kunst door Catérina & timothée

Op samu social op 17 juli 2020

Intuïtieve schilderworkshop door Oléna

Op samu social op 16 juli 2020

Een zomer in Elsene – Muriel Denis Jazz Trio

Fernand Cocqplein op 15 juli 2020

Yoga workshop met Claudia

Op samu social op 15 juli 2020

Muziekworkshop met Catérina & Raquel

Op samu social op 14 juli 2020

Yoga workshop met Claudia

Op samu social op 13 juli 2020

Een zomer in Sint Joost – The Gadjangos

Sint Josst op 12 juli 2020

Een zomer in Elsene – Camina Dance school en vrienden

Akarova Buurt op 10 juli 2020

Hip-hop dansworkshop met Aicha

Op Samu social op 6-10 juli 2020

Een zomer in Elsene – The Gadjangos

Akarova Buurt op 3 juli 2020

Een zomer in Elsene – Etoile Musette

Fernand Cocqplein op 1 juli 2020

Sarah Cavenaille – Pole dance

vzw Fais le toi-même & Communa op 25 juni 2020

The Gadjangos

In het rusthuis de wand op 24 juni 2020

Ensemble Tarabella

vzw Fais le toi-même & Communa op 28 mei 2020

Dansworkshop met Olga Esteban

In het rusthuis Baron Lambert op 12 maart 2020

capoeira workshop

Op samu social op 11 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 11 maart 2020

Muzikaal verhaal van Bajla

In het rusthuis Malibran op 9 maart 2020

Slagworkshop met Dan-t

In het rusthuis Malibran op 5 maart 2020

Mexicaanse dansworkshop met Viviana

Op samu social op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 4 maart 2020

Carnavalscursus “World Games in Color” met Ana & Claudia

Bij Samu social van 24 februari tot 28 februari 2020

Clement op de piano

In het rusthuis L'olivier op 21 februari 2020

Dansworkshop met Olga Esteban

In het rusthuis Beauport op 20 februari 2020

Ouder-kind yogaworkshop met Claudia

Op Toile de jeux vzw op 19 februari 2020

capoeira workshop

Op samu social op 19 februari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 19 februari 2020

Workshop lichaamsuitdrukking met Claudia en Hélène

Op samu social op 15 februari 2020

Bollywood-dansworkshop met Dounia

Op Jong locomotiefcentrum op 15 februari 2020

Kam Hok Yin – Saxophone & Yuk Yik Hon – Hautbois & Tomoko Hondo – Piano

Bij rusthuis De Wand op 14 februari 2020

Yoga workshop met Claudia

Op de Samu Social op 12 februari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 12 februari 2020

Het IKOS-kwartet

In het rusthuis Malibran op 10 februari 2020

Muziekworkshop met Pauline

Op samu social op 8 februari 2020

Dansworkshop met Olga Esteban

In het rusthuis Baron Lambert op 6 februari 2020

Mindfulness-workshop met Viviana

Op de samu social op 5 februari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 5 februari 2020

Ernie Kam & Derek Li op saxofoon

In het huis van de jonge D'Broej op 1 februari 2020

Ernie Kam & Derek Li op saxofoon

In het rustoord Clos de la Quiétude op 31 januari 2020

Olga de Gaïa – viool

vzw Fais le toi-même & Communa op 30 januari 2020

Yoga workshop met Claudia

Op de Samu Social op 29 januari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 29 januari 2020

Isabelle Rowland – Violon & Hortense de Mulatier – Piano

In de residentie Azalea's op 24 januari 2020

Dansworkshop met Olga Esteban

In het rusthuis Beauport op 23 januari 2020

capoeira workshop

Op de Samu social op 22 januari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 22 januari 2020

Workshop lichaamsuitdrukking met Hélène en Ana

Op de Samu social op 18 januari 2020

Olga de Gaïa – viool

Bij het rusthuis de Olivier op 17 januari 2020

Soultrip

Op de Tamaris op 15 januari 2020

Workshop lichaamsuitdrukking met Hélène en Ana

Op de Samu social op 15 januari 2020

Slagworkshop met Greg

Op school sans souci op 15 januari 2020

Hedendaagse dans met Olga Esteban

In het rusthuis Malibran op 13 januari 2020

Dansworkshop met Olga Esteban

In het rusthuis Baron Lambert op 9 januari 2020

Muzikale verhaalworkshop met Bajla

Op de social samu op 8 januari 2020